4 kroky na získanie dotácie


NEZÁVEZNÝ DOPYT


Zašlite nám nezáväzný dopyt. Čoskoro sa s vami spojíme, prípadne dohodneme obhliadku vášho domu a zistíme vaše dotačné možnosti.

Zaslat dopyt

VÝBER VHODNÉHO RIEŠENIA


Naši špecialisti vám navrhnú ideálne technické riešenie. Spoločne zvolíme vhodný typ a výkon tepelného čerpadla alebo optimálnou fotovoltaickú elektráreň.


VYBAVENIE DOTÁCIE


Všetku administratívu spojenú s žiadosťou o schválenie dotácie vybavíme za vás. Správne vyplnenú dotačnou žiadosť podáme s povinnými prílohami na príslušný úrad a pri rokovaniach poskytneme súčinnosť či Vás zastúpime.


REALIZÁCIA A ČERPANIE


Vytvoríme projektovú dokumentáciu, odborne nainštalujeme zvolenú technológiu a pomôžeme s vyplatením dotácie. V tejto etape budete čerpať dotácie, ako aj výhody nového riešenia.

Aké zariadenia vám vyriešime


Tepelná čerpadlá

Lacné teplo z prírody

Prinášame vám kompletné riešenie vykurovania. Tepelné čerpadlo Vám podstatne zníži náklady na vykurovanie a ohrev teplej úžitkovej vody. Vďaka vhodnému nastavenie a napojenie na vykurovací systém je možné znížiť energetickú náročnosť budovy až o 80%.

Podľa Vašich potrieb vytvoríme koncept najlepšieho možného technického riešenia, navrhneme vykurovací systém a následne celé dielo zrealizujeme.


Chcem dotáciu na tepelné čerpadlo
 
 

Fotovoltika

Získajte kontrolu nad nákladmi za elektrinu

Fotovoltika je vhodná prakticky všade, kde je stála spotreba elektrickej energie a priama viditeľnosť na slnko po väčšinu dňa. Typickým investorom je majiteľ rodinného domu s elektrickým vykurovaním, s dielňou či výrobou, ktorá funguje cez deň či majiteľ fi rmy, kde sa cez deň elektrická energia spotrebuje v klimatizáciách, počítačoch, na osvetlenie alebo samozrejme na výrobu v strojoch a technológiách.


Chcem dotáciu na fotovoltiku

Prečo si vybrať práve nás

Máme za sebou celú radu úspešných realizácií: výstavby fotovoltaických elektrární, bioplynových staníc, kogeneračných jednotiek a tepelných čerpadiel o veľkosti stoviek kilowatt až megawatt.

Dlhoročné skúsenosti

S našimi skúsenosťami vám môžeme ponúknuť kompletnú dodávku na kľúč, vrátane montáže, oživenie, zaškolenie a vybavenie administratívy spojenú s dodávkou aj dotáciami.

Silné zázemie

Vlastný tím projektantov, projektových manažérov, inštalatérov a ďalších odborníkov, ktorí majú skúsenosti a prax v kompletnom zabezpečenie technického zázemia.


Ponúkame špičky na svetovom trhu

 

Pozrite sa na
krátke video o nás


Sme špecialistami ako na veľké priemyselné inštalácie, tak na realizácia malých zdrojov tepla a elektriny v rodinných domoch.

Nezáväzný dopyt alebo konzultácie

Máte otázky, potrebujete poradiť alebo máte záujem o vybavenie dotácie?

Volajte zadarmo 0800 555 560

alebo

Vyplňte formulár nižšie

Napíšte nám